PanPablo

Najnowsze

Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?"

Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?

Oglądaliście już „Nomadland”? To film nagrodzony w tym roku Oscarem. Jego główna bohaterka przemierza świat w Birkenstockach. Aktorka Frances McDorman, która wcieliła się w tę rolę, również na gali oskarowej pojawiła się w popularnych klapkach. Nic dziwnego, dziś noszą je wszyscy – niezależnie od okazji. Można to zaobserwować choćby na Instagramie.

Co zabrać na wakacje 2022"

Co zabrać na wakacje 2022

Stwórz z PanPablo listę, która pomoże w wakacyjnym pakowaniu. Ręcznik Slowtide chłonie wodę, a do tego zachwyca designem. W nowych miejscach warto zobaczyć wszystko, koniec więc z mrużeniem oczu – pomogą w tym okulary przeciwsłoneczne i czapki z daszkiem. Co jeszcze warto ze sobą zabrać? Sprawdź propozycje na wakacje 2022.

Zabierz dziecko do PanPablo we Wrocławiu – Pomysły na prezent na Dzień Dziecka 2022"

Zabierz dziecko do PanPablo we Wrocławiu – Pomysły na prezent na Dzień Dziecka 2022

Czy Twoje dziecko odlicza dni do Dnia Dziecka? Jeśli tak, na pewno ma całą listę prezentów i atrakcji na TEN DZIEŃ. Jeśli dodatkowo od połowy rodziny dostajesz pieniądze na „prezent dla dziecka” – możesz wykorzystać je bardziej funkcjonalnie i zaplanować zakupy na lato dla dzieci. Zobacz nasz Prezentownik na Dzień Dziecka 2022 i znajdź szybko wszystko, czego wspólnie potrzebujecie.

Klapki i sandały na lato 2022"

Klapki i sandały na lato 2022

Sandały i klapki damskie i męskie powoli zastępują, na półkach w PanPablo, sneakersy i inne cieplejsze modele butów. Latem to właśnie sandały pozwalają stopie oddychać, dlatego są naturalnym wyborem na co dzień. W PanPablo znajdziesz szeroki asortyment etycznie tworzonych sandałów i klapków, które są dobre nie tylko dla użytkowników, ale i planety. Sprawdź wegańskie klapki Freedom Moses, kultowe Birkenstock Vegan czy sandały Asportuguesas z bio-włókna kukurydzianego.