PanPablo
4 minuty

Melissa – bo szczęście ma zapach gumy balonowej

Melissa stworzyła świat, w którym myśli się o designie w parze z odpowiedzialnością ekologiczną. To zapach totalnej beztroski, ekstrawagancki fason i niepowtarzalne wrażenie.

Oceń artykuł:

Czytasz Melissa, myślisz plastikowe baleriny? Nie tak szybko. Melissa stworzyła świat, w którym myśli się o designie, odpowiedzialności ekologicznej, stroni od kategoryzowania ludzi i osadzania ich w jakichkolwiek ramach.

Nie utożsamiamy się z konkretnym miejscem, nie mamy określonego wieku ani żadnych uprzedzeń. Chcemy śpiewać, tańczyć, płakać i całować

Brzmi jak cytat z życia? Świetnie. Melissa daje wsparcie w byciu eko – materiał, z którego powstają buty jest w 100% możliwy do recyclingu oraz w dużej części z niego pozyskany. Fabryki Melissy mają prawie (99%) zero-waste’ową produkcję, dbają o zużycie wody, prądu, zapobiegają powstawaniu odpadów. Ponadto marka utożsamia się z ruchem cruelty-free i jest całkowicie wegańska. Dlatego Melissa to moralnie bardzo dobry wybór.

Kultowy model Melissa Possession – hit z 1997r. powraca 

Sandały o ponadczasowym kształcie, które pasują każdemu. To hołd zarówno dla marki Melissa, jak i całej dekady lat 90-tych. Wraca niezapomniany model Possession! Znajdźcie go u nas w sklepie, bądźcie czuli i sentymentalni.

Przeczytaj także

Oceń artykuł:
Oceń artykuł:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments