PanPablo

Fjallraven Kanken – porównujemy kolory

Deep Red, Ox Red, Dahlia, Peach Pink, Pink, Plum… W palecie kolorów marki Fjallraven odpowiedników czerwieni i różu jest jeszcze więcej. Który to ten „bardziej” czerwony, a który różowy? My znamy odpowiedź!

Oceń artykuł:

Z myślą o jednej z największych rozterek w wyborze Kankena – a dokładniej tego, na jaki kolor się zdecydować – postanowiliśmy na wspólnym zdjęciu sfotografować najpopularniejsze plecaki w odcieniach czerwieni i różu. Dzięki temu tajemnica różnicy kolorystycznej między barwą Ox Red a Deep Red wreszcie wyszła na światło dzienne 😉

To co lubimy w przypadku marki Fjallraven, to to, że oni naprawdę barwy traktują z dużym szacunkiem, dają prawo bytu nawet takim kolorom, które na pierwszy rzut oka wydają się różnić tylko minimalnie. Nie jest łatwo spotkać markę produkującą plecaki, które miałyby taki przekrój kolorystyczny jak Kankeny (po piętach depcze im jedynie Doughnut). Plecaki globalnych marek zazwyczaj występują w jednym kolorze opisanym jako „czerwony”, „czarny”, „granatowy” i kropka, dziękuję, to wszystko. Ale nie u Fjallraven! 

Tutaj kocha się kolory i obchodzi z nimi jak Pantone ze swoim słynnym wzornikiem. Każdy odcień ma swoją nazwę, a co roku dochodzą nowe, które – jeśli się spodobają – zostają w kolekcji na stałe.

1. Fjällräven Kanken Deep Red; 2. Fjällräven Kanken Plum; 3. Fjällräven Kanken Ox Red; 4. Fjällräven Kanken Dahlia; 5. Fjällräven Kanken Peach Pink
Od lewej: Fjällräven Kanken Ox Red; Fjällräven Kanken Plum
Od lewej: Fjällräven Kanken Dahlia; Fjällräven Kanken Deep Red
Od lewej: Fjällräven Kanken Dahlia; Fjällräven Kanken Pink
Od lewej: Fjällräven Kanken Pink; Fjällräven Kanken Peach Pink

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam w tym trudnym wyborze. Jeśli jakieś inne kolory spędzają Wam sen z powiek – dajcie nam znać, pomożemy!

Przeczytaj także

Oceń artykuł:
Oceń artykuł:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
3 miesięcy temu

Chyba pomyłka jakas jest, peach pink pomylone z flamingo

Dorota Przybylska
Admin
1 miesiąc temu
Reply to  Jagoda

Nie, to nie pomyłka – nr 5 to jest Kanken Peach Pink 💁‍♀️ Flamingo Pink ma inny odcień, bardziej malinowy.