PanPablo

Poradnik

Świąteczny prezentownik PanPablo 2021 – prezent dla chłopaka"
9 minut

Świąteczny prezentownik PanPablo 2021 – prezent dla chłopaka

Jeśli Twój partner, wujek, tata czy dziadek sprawia wrażenie, że niczego nie potrzebuje i wybór prezentu dla niego to prawdziwe wyzwanie – spójrz na naszą listę. Umowa jest taka: my dajemy spis samych praktycznych prezentów dla niego, a ty dostaniesz od nich spojrzenie uznania i satysfakcji. Deal?

27 wyświetleń
Black Friday – co warto kupić?"
10 minut

Black Friday – co warto kupić?

Zastanawiasz się co warto kupić na Black Friday? Solidny przegląd produktów, których zakup należy rozważyć korzystając z największej przeceny w roku.

2432 wyświetleń
Wyprawka szkolna, czyli o czym warto pamiętać, a może wylecieć z głowy"
8 minut

Wyprawka szkolna, czyli o czym warto pamiętać, a może wylecieć z głowy

Najmniej przydatny przedmiot w szkole? Kanapka! A ten najbardziej przydatny? Czasami trudno na niego wpaść i wydaje się, że wyprawka do szkoły jest już kompletna. Dlatego przed Wami – lista pomocnicza. Sprawdzi się dla rodziców dzieci idących do pierwszej klasy, ale i starszaków.

66 wyświetleń
Okulary przeciwsłoneczne – parametry, które warto znać"
6 minut

Okulary przeciwsłoneczne – parametry, które warto znać

Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się głównie z latem, tymczasem udowadniamy poniżej, że przydadzą się nawet w pochmurne dni. Szczególnie, gdy jeździmy na rowerze, samochodem lub chodzimy po górach. Jeśli wydaje się Wam, że wiecie, o której godzinie Słońce jest najbardziej szkodliwe dla naszych oczu, w tekście możecie sprawdzić swoją wiedzę. Podpowiadamy też, jakie parametry i oznaczenia powinny mieć okulary na konkretne sytuacje.

59 wyświetleń
Back to school i zrównoważony rozwój – zobacz przegląd ekologicznych plecaków"
5 minut

Back to school i zrównoważony rozwój – zobacz przegląd ekologicznych plecaków

Jak wyglądała produkcja i jaki miała wpływ na środowisko? Jaki materiał wykorzystano? Czym został barwiony? Cieszymy się, że zadajecie te pytania, szukacie świadomie plecaków dla siebie i Waszych dzieci, które warto uwrażliwiać na te tematy od najmłodszych lat. Przedstawiamy kilka plecaków, za których wybór podziękuje Wam planeta.

52 wyświetleń