PanPablo

Poradnik

Co spakować na wakacje? Lista na kolonię, obóz i wakacje u babci"
6 minut

Co spakować na wakacje? Lista na kolonię, obóz i wakacje u babci

Zobacz, o czym warto pamiętać podczas pakowania dziecka na wakacje. Stworzyliśmy panpablową listę, dzięki której szybko sprawdzicie, czy niczego nie brakuje w kolonijnym plecaku. Ręcznik, nakrycie głowy, zapasowe skarpetki – co jeszcze warto spakować na wakacje?

1 wyświetleń
Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?"

Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?

Oglądaliście już „Nomadland”? To film nagrodzony w tym roku Oscarem. Jego główna bohaterka przemierza świat w Birkenstockach. Aktorka Frances McDorman, która wcieliła się w tę rolę, również na gali oskarowej pojawiła się w popularnych klapkach. Nic dziwnego, dziś noszą je wszyscy – niezależnie od okazji. Można to zaobserwować choćby na Instagramie.

195 wyświetleń
Zabierz dziecko do PanPablo we Wrocławiu – Pomysły na prezent na Dzień Dziecka 2022"
6 minut

Zabierz dziecko do PanPablo we Wrocławiu – Pomysły na prezent na Dzień Dziecka 2022

Czy Twoje dziecko odlicza dni do Dnia Dziecka? Jeśli tak, na pewno ma całą listę prezentów i atrakcji na TEN DZIEŃ. Jeśli dodatkowo od połowy rodziny dostajesz pieniądze na „prezent dla dziecka” – możesz wykorzystać je bardziej funkcjonalnie i zaplanować zakupy na lato dla dzieci. Zobacz nasz Prezentownik na Dzień Dziecka 2022 i znajdź szybko wszystko, czego wspólnie potrzebujecie.

16 wyświetleń
Rolki i wrotki IMPALA – czyli jak wykorzystać wiosenną energię"

Rolki i wrotki IMPALA – czyli jak wykorzystać wiosenną energię

Są takie rzeczy, które cieszą nas niezależnie od tego ile mamy lat, czasu czy życiowego doświadczenia. Wiosna, lody w parku, zabawa z psem, muzyka, ruch. Dziś dopisuję do tego zestawu jazdę na wrotkach i rolkach Impala, by przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i na maksa wykorzystać wiosenną energię.

24 wyświetleń
Okulary przeciwsłoneczne – parametry, które warto znać"
6 minut

Okulary przeciwsłoneczne – parametry, które warto znać

Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się głównie z latem, tymczasem udowadniamy poniżej, że przydadzą się nawet w pochmurne dni. Szczególnie, gdy jeździmy na rowerze, samochodem lub chodzimy po górach. Jeśli wydaje się Wam, że wiecie, o której godzinie Słońce jest najbardziej szkodliwe dla naszych oczu, w tekście możecie sprawdzić swoją wiedzę. Podpowiadamy też, jakie parametry i oznaczenia powinny mieć okulary na konkretne sytuacje.

133 wyświetleń