PanPablo

O markach

5 powodów, dla których pokochasz śniegowce INUIKII"
9 min

5 powodów, dla których pokochasz śniegowce INUIKII

INUIKII to szwajcarska marka, która już od dwóch sezonów zdobywa serca odwiedzających PanPablo. Wyróżnia się na rynku obuwia zimowego pod wieloma względami! Oferuje jedne z najwygodniejszych i najcieplejszych śniegowców, jakie kiedykolwiek będziecie mieli na stopach. Ale co jeszcze sprawia, że buty INUIKII są takie wyjątkowe? Odpowiedź (a nawet kilka odpowiedzi!) znajdziecie w naszym dzisiejszym wpisie.

407 wyświetleń
Jak nie marznąć zimą? Postaw na śniegowce Rubber Duck!"
5 min

Jak nie marznąć zimą? Postaw na śniegowce Rubber Duck!

Rubber Duck to jedna z naszych zimowych nowości, którą pokochają wszystkie zmarzluchy i nie tylko. Nie ma znaczenia, czy szukasz wodoodpornych śniegowców na zimowy wyjazd, czy też potrzebujesz raczej wygodnych, ocieplanych butów do śmigania po mieście – w ofercie tej duńskiej marki znajdziesz i to, i to! 

535 wyświetleń
Rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o EMU Australia"
4 min

Rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o EMU Australia

EMU Australia to marka, która formalnie istnieje na rynku od prawie 30 lat, lecz jej historia jest o wiele dłuższa i ciekawsza. Z tego wpisu dowiesz się więcej o tym, jak powstają te naturalne, biodegradowalne i modne buty, które pokochali ludzie na całym świecie!

389 wyświetleń
Samsøe Samsøe – skandynawska nowość w PanPablo"
4 minuty

Samsøe Samsøe – skandynawska nowość w PanPablo

Naturalne włókna, wysoka zawartość wełny, oryginalne wzory i żywe kolory – oto Samsøe Samsøe, nasza nowość w PanPablo! Przeczytajcie więcej o jej ekologicznym podejściu do mody i obejrzyjcie te nowe, cieplutkie ubrania prosto z Kopenhagi.

414 wyświetleń
Jak czyścić buty Veja?"

Jak czyścić buty Veja?

Dowiedz się, jak czyścić buty Veja – odśwież z nami swoje ukochane białe sneakersy, by przygotować je do sezonu i przedłużyć życie produktu, który posłuży jeszcze przez lata.

495 wyświetleń
Co zabrać na festiwal? PanPablowy niezbędnik"
5 minut

Co zabrać na festiwal? PanPablowy niezbędnik

Lato to czas nie tylko wyjazdów nad morze czy jezioro, to także czas największych festiwali muzycznych. We wpisie przedstawiamy festiwalowy niezbędnik według PanPablo. Podpowiadamy, jakie buty na festiwal, jaką wybrać nerkę i o czym warto pamiętać wybierając się na festiwalowe pole namiotowe.

268 wyświetleń