PanPablo

O markach

Rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o EMU Australia"
4 min

Rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o EMU Australia

EMU Australia to marka, która formalnie istnieje na rynku od prawie 30 lat, lecz jej historia jest o wiele dłuższa i ciekawsza. Z tego wpisu dowiesz się więcej o tym, jak powstają te naturalne, biodegradowalne i modne buty, które pokochali ludzie na całym świecie!

57 wyświetleń
Samsøe Samsøe – skandynawska nowość w PanPablo"
4 minuty

Samsøe Samsøe – skandynawska nowość w PanPablo

Naturalne włókna, wysoka zawartość wełny, oryginalne wzory i żywe kolory – oto Samsøe Samsøe, nasza nowość w PanPablo! Przeczytajcie więcej o jej ekologicznym podejściu do mody i obejrzyjcie te nowe, cieplutkie ubrania prosto z Kopenhagi.

73 wyświetleń
Jak czyścić buty Veja?"

Jak czyścić buty Veja?

Dowiedz się, jak czyścić buty Veja – odśwież z nami swoje ukochane białe sneakersy, by przygotować je do sezonu i przedłużyć życie produktu, który posłuży jeszcze przez lata.

259 wyświetleń
Co zabrać na festiwal? PanPablowy niezbędnik"
5 minut

Co zabrać na festiwal? PanPablowy niezbędnik

Lato to czas nie tylko wyjazdów nad morze czy jezioro, to także czas największych festiwali muzycznych. We wpisie przedstawiamy festiwalowy niezbędnik według PanPablo. Podpowiadamy, jakie buty na festiwal, jaką wybrać nerkę i o czym warto pamiętać wybierając się na festiwalowe pole namiotowe.

161 wyświetleń
Alternatywny przewodnik po Wrocławiu – kultura, jedzenie i zrównoważona moda"

Alternatywny przewodnik po Wrocławiu – kultura, jedzenie i zrównoważona moda

Jeśli tego lata wybierasz się do Wrocławia, to pewnie przeczytałeś już wiele przewodników turystycznych i rankingów miejsc, które KONIECZNIE musisz zobaczyć. Tutaj Ci tego oszczędzimy, więc możesz przygotować się na nieco luźniejszy klimat. Zero muzeów i kościołów – obiecujemy!

318 wyświetleń