PanPablo

O markach

Botki na jesień – na każdy dzień, na każdą potrzebę"
6 minut

Botki na jesień – na każdy dzień, na każdą potrzebę

Jakie powinny być botki jesienne? Wodoodporne, oddychające i wykonane z materiałów pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Markowe botki o tych właśnie cechach znajdziesz w PanPablo. Kupisz u nas wygodne Native Fitzsimmons czy Inuikii, ale i czarne botki na słupku marki Camper, czy minimalistyczne Pavement na grubszej podeszwie.

11 wyświetleń
Nature Footwear – czy jesteście na nie gotowi?"
8 minut

Nature Footwear – czy jesteście na nie gotowi?

Nature Footwear, to buty inspirowane ludzką stopą. Swobodnie rozszerzysz w nich palce i przejdziesz wiele kilometrów. Szczególnie jesienią. To zdrowe buty z wyselekcjonowanych skór. Garbowanie roślinne zaoszczędza wodę i energię, dlatego buty te są dobre nie tylko dla człowieka, ale i dla środowiska.

33 wyświetleń
Bobo Choses – nasza nowa, kolorowa marka"
4 minuty

Bobo Choses – nasza nowa, kolorowa marka

Bobo Choses to marka, którą w tym sezonie wprowadziliśmy do oferty PanPablo. Wiemy, że nie istnieją brandy dla każdego, ale ta spodoba się wielu osobom – szczególnie tym, które lubią kolor, ilustracje i wygodę.

44 wyświetleń
Fjallraven Kanken – porównujemy kolory"

Fjallraven Kanken – porównujemy kolory

Deep Red, Ox Red, Dahlia, Peach Pink, Pink, Plum… W palecie kolorów marki Fjallraven odpowiedników czerwieni i różu jest jeszcze więcej. Który to ten „bardziej” czerwony, a który różowy? My znamy odpowiedź!

184 wyświetleń
Native Shoes – idealne w sytuacjach, na które jeszcze nie wpadliście"
8 minut

Native Shoes – idealne w sytuacjach, na które jeszcze nie wpadliście

Być może kojarzycie buty zimowe Native. Model Fitzsimmons podbił serca wielbicieli wygody i kolorów. Marka ta nie jest sezonowa! Latem także możemy znaleźć pasujące do naszego stylu ubioru, bycia i spędzania czasu – Native. Obuwie, jakie proponują jest niezwykle lekkie, wodoodporne, wegańskie i cruelty-free.

86 wyświetleń
Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?"

Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?

Oglądaliście już „Nomadland”? To film nagrodzony w tym roku Oscarem. Jego główna bohaterka przemierza świat w Birkenstockach. Aktorka Frances McDorman, która wcieliła się w tę rolę, również na gali oskarowej pojawiła się w popularnych klapkach. Nic dziwnego, dziś noszą je wszyscy – niezależnie od okazji. Można to zaobserwować choćby na Instagramie.

87 wyświetleń