PanPablo

O markach

Zouri from the Ocean – nowa marka w PanPablo"
4 minuty

Zouri from the Ocean – nowa marka w PanPablo

Zouri to nasza nowa marka. Ekologicznie produkują klapki i sandały. Czym jest dla nich ekologiczność? Zdecydowanie nie są to u nich puste słowa, a konkretne działania i wykorzystywanie materiałów pochodzących z etycznych źródeł.

20 wyświetleń
Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?"

Klapki Birkenstock – skąd ich fenomen?

Oglądaliście już „Nomadland”? To film nagrodzony w tym roku Oscarem. Jego główna bohaterka przemierza świat w Birkenstockach. Aktorka Frances McDorman, która wcieliła się w tę rolę, również na gali oskarowej pojawiła się w popularnych klapkach. Nic dziwnego, dziś noszą je wszyscy – niezależnie od okazji. Można to zaobserwować choćby na Instagramie.

196 wyświetleń
Co zabrać na wakacje 2022"
6 minut

Co zabrać na wakacje 2022

Stwórz z PanPablo listę, która pomoże w wakacyjnym pakowaniu. Ręcznik Slowtide chłonie wodę, a do tego zachwyca designem. W nowych miejscach warto zobaczyć wszystko, koniec więc z mrużeniem oczu – pomogą w tym okulary przeciwsłoneczne i czapki z daszkiem. Co jeszcze warto ze sobą zabrać? Sprawdź propozycje na wakacje 2022.

18 wyświetleń
Klapki i sandały na lato 2022"
6 minut

Klapki i sandały na lato 2022

Sandały i klapki damskie i męskie powoli zastępują, na półkach w PanPablo, sneakersy i inne cieplejsze modele butów. Latem to właśnie sandały pozwalają stopie oddychać, dlatego są naturalnym wyborem na co dzień. W PanPablo znajdziesz szeroki asortyment etycznie tworzonych sandałów i klapków, które są dobre nie tylko dla użytkowników, ale i planety. Sprawdź wegańskie klapki Freedom Moses, kultowe Birkenstock Vegan czy sandały Asportuguesas z bio-włókna kukurydzianego.

25 wyświetleń
Rolki i wrotki IMPALA – czyli jak wykorzystać wiosenną energię"

Rolki i wrotki IMPALA – czyli jak wykorzystać wiosenną energię

Są takie rzeczy, które cieszą nas niezależnie od tego ile mamy lat, czasu czy życiowego doświadczenia. Wiosna, lody w parku, zabawa z psem, muzyka, ruch. Dziś dopisuję do tego zestawu jazdę na wrotkach i rolkach Impala, by przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i na maksa wykorzystać wiosenną energię.

26 wyświetleń
Nowa kolekcja Bobo Choses – I’m a poet"
5 minut

Nowa kolekcja Bobo Choses – I’m a poet

Bobo Choses to kolorowa marka dla dzieci i dorosłych. Jest z nami już drugi sezon i cieszy nie tylko swoim designem, ale i etycznymi materiałami, bezpiecznymi dla skóry. Bobo Choses spełnia oczekiwania tych najbardziej wrażliwych – na estetykę, ale i drapiące metki!

23 wyświetleń
Bobo Choses – nasza nowa, kolorowa marka"
4 minuty

Bobo Choses – nasza nowa, kolorowa marka

Bobo Choses to marka, którą w tym sezonie wprowadziliśmy do oferty PanPablo. Wiemy, że nie istnieją brandy dla każdego, ale ta spodoba się wielu osobom – szczególnie tym, które lubią kolor, ilustracje i wygodę.

113 wyświetleń
9 ważnych dla nas pojęć na 2022"
6 minut

9 ważnych dla nas pojęć na 2022

Już jakiś czas pracujemy nad stworzeniem słowniczka ważnych dla nas pojęć. Wiązać się będą one z materiałami, ekologią, modą, technologiami i świadomością działania przemysłu modowego. Na początku tego roku wybraliśmy 9 ważnych dla nas pojęć, którymi dzielimy się w tym wpisie.

35 wyświetleń